Hakkımızda

Biraz kendimizden bahsedelim!

YILDIZ MEKATRONİK

HAKKIMIZDA

Yıldız Mekatronik, mekatronik / endüstriyel elektronik profesyonelleri, proje yönetim, satış ve pazarlama profesyonellerinin oluşturduğu ilk MEKATRONİK şirketidir.

Yola çıkış maksadımız, servis, bakım, yedek parça tedariği ve proje çözümlerinin sağlanmasındaki piyasadaki aşırı yüklenmeyi hafifletmek amacıyla, bu piyasayı genişletmektir.

Endüstriyel donanımınız için yedek parça temini, servisinin sağlanması, bakım ve onarımının yapılması, PLC sorunlarının giderilmesi, alternatif PLC yazılımlarının geliştirilmesi konularında teknik desteğinize her zaman hazırız.

Her türlü talebiniz için ciddi, yüksek kalitede ve ivedi çözümler sunarak yatırımınızı korumak asıl amacımızdır.

 

Neden “Mekatronik”?

Üretim endüstrisinin önce makinalaşması ardından elektronikleşmesi ile birlikte ortaya çıkan mekanik ve elektronik problemlerinin birlikte çözüm ihtiyacı ve aynı şekilde aynı anda tasarımının yapılması ihtiyacı, zaman ve maliyetin optimizasyonunu gerektirmiş, ve üretilen proje ve çözümlerin verimini arttırmak amacıyla bu ihtiyaçlar, 21. yy.ın genç bilimi olan “Mekatronik”in doğmasına sebep olmuştur.

Malzeme seçimi ve tasarımını, hareket eden her unsuru ve onun hareketini düzenleyen parçaları ve bu parçaları kusursuzca istenen varyasyonda hareket ettiren her türlü yazılımı “Mekatronik” aynı çatı altında birleştirmiştir.

 

Neden "Yıldız Mekatronik"?

Kritik ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda, ivedi ve yüksek kaliteli cevaplarımız ve aldığımız gerçekçi aksiyonlarımız ile size en iyi çözümü sunmak ve hizmetimizin çıktısı olarak “gülümseyen mutlu müşteri”lere sahip olmak asıl amacımızdır. Ayrıca, yaptığınız yatırımın her kuruşunun ve yüksek kaliteli çözümlerimizle markanızın saygınlığının korunması işimizin ve ciddiyetimizin ana hareket noktasıdır.

Her türlü projeniz ve aklınızdan geçen yeni yatırım fikirleri için anahtar teslimi çözümleri sunabilecek kabiliyette bir şirketiz.

Ekibimiz, gıda, et ve balık endüstrisi makinaları ve matbaa / baskı makinaları konularında birçok projede başlangıçtan devreye almaya kadar ve devreye almadan bakım onarım işlerinin yürütülmesine kadar pek çok anahtar teslimi projeyi tamamlamış veya var olan tesislerin her türlü mekanik ve elektronik bakımını ve onarımını gerçekleştirmiştir. Ayrıca, kendi PLC programlarımızı da geliştiriyoruz ve müşterilerin ihtiyacı halinde alternatif programlama çözümleri sunabiliyoruz.

Türlü iş imkanları ve geniş ekibimiz sizleri bekilyor.
Teknik Servis geniş kapsamlı bir sistem ile yakında sizlerle paylaşılacak.
Yakında alışveriş sistemimiz hizmetinizdedir.