Hakkımızda
Yıldız Mekatronik Kurumsal

YILDIZ MEKATRONİK

HAKKIMIZDA
Yıldız Mekatronik, mekatronik / endüstriyel elektronik profesyonelleri, proje yönetim, satış ve pazarlama profesyonellerinin oluşturduğu ilk MEKATRONİK şirketidir. Yola çıkış maksadımız, servis, bakım, yedek parça tedariği ve proje çözümlerinin sağlanmasındaki piyasadaki aşırı yüklenmeyi hafifletmek amacıyla, bu piyasayı genişletmektir. Endüstriyel donanımınız için yedek parça temini, servisinin sağlanması, bakım ve onarımının yapılması, PLC sorunlarının giderilmesi, alternatif PLC yazılımlarının geliştirilmesi konularında teknik desteğinize her zaman hazırız. Her türlü talebiniz için ciddi, yüksek kalitede ve ivedi çözümler sunarak yatırımınızı korumak asıl amacımızdır.

Neden “Mekatronik”?
Üretim endüstrisinin önce makinalaşması ardından elektronikleşmesi ile birlikte ortaya çıkan mekanik ve elektronik problemlerinin birlikte çözüm ihtiyacı ve aynı şekilde aynı anda tasarımının yapılması ihtiyacı, zaman ve maliyetin optimizasyonunu gerektirmiş, ve üretilen proje ve çözümlerin verimini arttırmak amacıyla bu ihtiyaçlar, 21. yy.ın genç bilimi olan “Mekatronik”in doğmasına sebep olmuştur. Malzeme seçimi ve tasarımını, hareket eden her unsuru ve onun hareketini düzenleyen parçaları ve bu parçaları kusursuzca istenen varyasyonda hareket ettiren her türlü yazılımı “Mekatronik” aynı çatı altında birleştirmiştir.

Neden "Yıldız Mekatronik"?

Kritik ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda, ivedi ve yüksek kaliteli cevaplarımız ve aldığımız gerçekçi aksiyonlarımız ile size en iyi çözümü sunmak ve hizmetimizin çıktısı olarak “gülümseyen mutlu müşteri”lere sahip olmak asıl amacımızdır. Ayrıca, yaptığınız yatırımın her kuruşunun ve yüksek kaliteli çözümlerimizle markanızın saygınlığının korunması işimizin ve ciddiyetimizin ana hareket noktasıdır.

Her türlü projeniz ve aklınızdan geçen yeni yatırım fikirleri için anahtar teslimi çözümleri sunabilecek kabiliyette bir şirketiz.

Ekibimiz, gıda, et ve balık endüstrisi makinaları ve matbaa / baskı makinaları konularında birçok projede başlangıçtan devreye almaya kadar ve devreye almadan bakım onarım işlerinin yürütülmesine kadar pek çok anahtar teslimi projeyi tamamlamış veya var olan tesislerin her türlü mekanik ve elektronik bakımını ve onarımını gerçekleştirmiştir. Ayrıca, kendi PLC programlarımızı da geliştiriyoruz ve müşterilerin ihtiyacı halinde alternatif programlama çözümleri sunabiliyoruz.

YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKAMIZ
Yıldız mekatronik olarak vizyonumuz doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılar, projesi sunulan ürünlerin üretiminien uygun şekilde tamamlar ve müşterilerimize güvenilir bir şekilde problemsiz olarak ulaştırır ve satış sonrası hizmet sağlarız.

KALİTE
Ürünlerimizi ISO-9001 kalite standartları çevresinde üretmek.
Müşterilerimizin ürünlerimize kolay ve hızlı şekilde ulaşabilmesini sağlamak.
Satış öncesi ve sonrası gerekli hizmeti sağlamak.
Talep edilen tank projelerini en iyi şekilde hazırlayarak,sunumu yapmak.
Kaliteli hammadde seçimini yapmak ve üretimlerimizde kullanmak.
Tüm tank ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasını sağlamak
Ürünlerimiz ihracatını tüm dünya ülkelerine sağlayabilmek
Fiyat politikamızın en iyi şekilde planlanmasını sağlamak


ÇEVRE
Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için tüm çevre yasaları ve yönetmeliklerine uyarak çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini azaltarak çevre
performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilinci gerçekleştirerek, gelecek kuşaklara yaşanılabilir temiz bir çevre bırakmak
tüm atıklarımızı minimuma indirmek kirliliği kaynağında önlemek mümkün olduğunca geri kazanmayı geri kazanımı olmayan atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde şekilde bertaraf etmeyi,ettirmeyi böylece çevre üzerindeki etkilerini azaltmak.

YASAL ŞARTLARA UYUM
Tüm kanuni yükümlülüklere uygun olarak haraket etmek."Gönüllülük" esasından haraketle,
Kanuni yükümlülükler ve standartların ötesinde bir mükemmellikte çalışmak.

EĞİTİM VE BİLİNÇLENDİRME
Planlı ve ihtiyaca bağlı plansız eğitimlerle müşteri beklentilerine duyarlı,saygılı,yenilikçi insan kaynağını oluşturmak
suretiyle sistemleriniz etkinliğini arttırmak.

SÜREKLİ GELİŞTİRME VE İYİLEŞTİRME
Üst yönetimin katkıları ve tüm çalışanların katılımıyla uygulamakta olduğumuz yönetim sistemlerinin şartlarına uymak ve sistemlerin performansını / etkinliğini sürekli geliştirmek.

SINIRSIZ
HİZMET

Müşterilerinin istediği tüm hizmetleri barındıran firmamız sizleri çözüme kavuşturuyor.