Makina Otomasyonu
Makina Otomasyonu

 

MAKİNE OTOMASYONU

Makine otomasyonu, programlanabilir lojik kontrol üniteleri anlamına gelen PLC yardımıyla, bir işletmedeki makinaların üretim aşamalarında kontrol edilmesi anlamına gelir. PLC kullanan işletmeler, en az fireyle,en çok zamanda, kaliteli üretim yaparlar.
Makine Tasarımı;

Müşteri istekleri doğrultusunda özel makine, aparat ve fikstür  tasarımı ve projelendirme yeteneğine sahip olan şirketimizde; sorunlara mühendislik bakış açısıyla projelendirme yapar.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda mühendislik ekibimiz yarı veya tam otomatik, son teknolojiye sahip olan sistemlerin kurulmasını sağlar ve özel makine ihtiyaçlarınıza cevap verir. Ayrıca çözüm ortaklarımızın ve uzman ekiplerimizin desteğiyle Yıldız Mekatronik tamamen mekanik olarak çalışan makine hareket mekanizmalarına hidrolik, pnömatik ve servo kumanda ekipmanlarını entegre ederek elektronik kart ve yazılım desteğiyle yarı veya tam otomatik çalışan makinelere dönüştürebilme kabiliyetine sahiptir.
 
Müşterilerinin istediği tüm hizmetleri barındıran firmamız sizleri çözüme kavuşturuyor.
Yıldız Mekatronik tüm makinalar için PLC sistemleri kurar. İşletmelerinizdeki ve sistemlerinizdeki makinelerinizi son teknoloji ürünü PLC sistemleriyle kontrolü gerçekleştirilir. Ayrıca teknik destek ekibimiz ile makinelerinizi en verimli şekilde çalışması için otomasyon çözümleri uygulanır.